Új Jelszó Kérése
Kategóriák
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Kategóriák
Figyelem!

A webshop árak, csak az interneten keresztül rendelt termékekre vonatkoznak!

Facebook
Szűrés
Gyártó
Gyártói cikkszám
Garancia
Hírlevél
TOP Termékek
Termékajánló
Látogató Számláló
1
2
2
0
1
9
1
Fizetési megoldás
Termék Részletek


Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX (OPC-LCLC-OM3-1M)

Optikai Patch kábel 1m LC/UPC - LC/UPC MM 50/125 OM3 LSOH DLX (OPC-LCLC-OM3-1M)

-4%
Termék ára (27% ÁFA-t tartalmaz)
2 500 Ft
Webshop ár: 2 390 Ft2390
Cikkszám
126980
Megosztom
Funkciók
Tömeg
180 g/db
A termék tulajdonságai
Kábel hosszúság: 100 cm
Formátum: Szerelt
Csatlakozó 1: LC/UPC
Csatlakozó 2: LC/UPC
Optikai szálfajta: 50/125 MM - OM3
Optikai csatlakozó: LC/UPC <=> LC/UPC
Duplexitás: DLX (dupla)
Hosszúság: 1 m
Kábelköpeny anyaga: LSOH / LSZH (alacsony füst, halogénmentes)
Átmérő: 2 mm
Szín: zöld
Megfelelőség: RoHS
Márka: OptiC
Szállítási Idő
4 munkanap
Szállítási Költség
1490 Ft
Gyártó
OPTIC
Gyártó
OPTIC
Gyártói cikkszám
OPC-LCLC-OM3-1M
Garancia
0 hónap

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről
Webáruház készítés