Új jelszó kérése
Kategóriák
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Kategóriák
Figyelem!

A webshop árak, csak az interneten keresztül rendelt termékekre vonatkoznak!

Facebook
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Szűrés
Gyártó
Gyártói cikkszám
Garancia
Látogató számláló
1
3
6
7
3
7
1
Fizetési megoldás
Termék részletek


Tp-Link Switch Gigabit Managed L2 48+4-port - TL-SL3452 (TL-SL3452)

Tp-Link Switch Gigabit Managed L2 48+4-port - TL-SL3452 (TL-SL3452)

-6%
Termék ára (27% ÁFA-t tartalmaz)
102 400 Ft
Webshop ár: 95 910 Ft95910
Hitelkalkulátor
Cikkszám
E_SL3452
Megosztom
Funkciók
Tömeg
4,43 kg/db
Rövid leírás a termékről
48+4port Gigabit Managed Switch, 48 10/100 Mbps RJ45 port, 2 10/100/1000 Mbp RJ45 port, 2 Gigabit SFP port
A termék tulajdonságai
Gyártó: TP-Link
Típus: Switch
Részletes specifikáció: Termék gyártói oldala

JetStream 48-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch TL-SL3452

  • IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X Authentication and Radius provide you robust security strategies
  • L2/L3/L4 QoS and IGMP snooping optimize voice and video application
  • WEB/CLI managed modes, SNMP, RMON bring abundant management features

HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Interface 48 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Gigabit SFP Slots
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions (W X D X H) 17.32*10.2*1.73 in.(440*260*44 mm)
Power Consumption Maximum: 20.3W (220V/50Hz)

Szállítási Idő
1 munkanap
Szállítási Költség
1590 Ft
Gyártó
TP-LINK
Gyártó
TP-LINK
Gyártói cikkszám
TL-SL3452
Garancia
36 hónap

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről
Webáruház készítés