Új jelszó kérése
Kategóriák
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Kategóriák
Figyelem!

A webshop árak, csak az interneten keresztül rendelt termékekre vonatkoznak!

Facebook
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Szűrés
Gyártó
Gyártói cikkszám
Garancia
Látogató számláló
1
3
6
7
0
8
3
Fizetési megoldás
Termék részletek


Tp-Link Switch + Poe Gigabit Smart 24+6 port - T1500-28PCT (TL-SL2428P) (T1500-28PCT(TL-SL2428P))

Tp-Link Switch + Poe Gigabit Smart 24+6 port - T1500-28PCT (TL-SL2428P) (T1500-28PCT(TL-SL2428P))

-6%
Termék ára (27% ÁFA-t tartalmaz)
79 800 Ft
Webshop ár: 74 740 Ft74740
Hitelkalkulátor
Cikkszám
E_T1500-28PCT
Megosztom
Funkciók
Rövid leírás a termékről
24+6 port Gigabit Smat Switch +PoE, 24 10/100Mbps RJ45, 4 10/100/1000Mbps RJ45, 2 combó Gigabit SFP
A termék tulajdonságai
Gyártó: TP-Link
Típus: Switch
Részletes specifikáció: Termék gyártói oldala

24 portos 10/100Mbps + 4 portos gigabites smart PoE+ switch T1500-28PCT (TL-SL2428P)

  • Támogatott mind a 24 db 802.3at/af-kompatibilis PoE+ csatlakozó, amely összesített áramellátása 180W
  • Beépített biztonsági lehetőségek, többek között 802.1Q VLAN, port biztonság és storm felügyelet segíti megóvni a LAN környezetet
  • L2/L3/L4 QoS és IGMP snooping optimalizálja a hang és a videó alkalmazásokat
  • WEB/CLI vezérlési mód, SNMP, RMON széles vezérlési funkciókat nyújt
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1p
Csatlakozások 24 db 10/100 Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 db kombó gigabites SFP bővítő
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma 2
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum(PoE használattal): 222,15W (220V/50Hz)
PoE+ portok (RJ45) Szabványos: 802.3at/af kompatibilis
PoE+ csatlakozók: 24 db
Tápellátás: 180W
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.3 x 8.7 x 1.7 in.)
Szállítási Idő
1 munkanap
Szállítási Költség
1490 Ft
Gyártó
TP-LINK
Gyártó
TP-LINK
Gyártói cikkszám
T1500-28PCT(TL-SL2428P)
Garancia
36 hónap

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről
Webáruház készítés