Új Jelszó Kérése
Kategóriák
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Kategóriák
  • Notebook
    •  
  • Apple
    •  
  • Adathordozó
    •  
  • Számítógép alkatrész
    •  
  • Számítógép perifériák
    •  
  • Asztali számítógép
    •  
  • Nyomtató
    •  
  • Toner, Tintapatron
    •  
  • Szórakoztató elektronika
    •  
  • Multimédia
    •  
  • Háztartás
    •  
  • Konzol és játékszoftver
    •  
  • Játékkonzol
    •  
  • Szünetmentes táp
    •  
  • Táska
    •  
  • Elem, Akkumulátor
    •  
  • Hálózati eszköz
  • Kábel
    •  
  • Fax
    •  
  • Szoftver
    •  
  • Telefon
    •  
  • Navigáció, PDA
    •  
  • Egyéb máshová nem sorolt termék
    •  
  • Digitális fényképezőgép
    •  
  • Monitor
    •  
  • Mobiltelefon
    •  
  • Papír
    •  
  • Tablet
    •  
  • Szépségápolás
    •  
  • Irodai kiegészítő
    •  
  • Televízió
    •  
  • Akku, töltők, UPS
    •  
  • E-book olvasó
    •  
  • Digitalizáló tábla
  • Szerver
    •  
  • Játék
    •  
  • Papír és Irodaszer
    •  
  • Izzó, fénycső
    •  
  • Egyéb háztartási eszköz
    •  
  • Egészségmegőrzés, testápolás
    •  
  • Szájápolás
    •  
  • SSD Belső
    •  
  • Flash Drive
    •  
  • Rejtett kamera
    •  
  • Walkie Talkie
    •  
  • Fényképezőgépek
    •  
  • Bontott termékek
    •  
  • Hibrid Notebook - Tablet készülékek
    •  
  • Alaplap
    •  
  • Fénymásoló
    •  
  • KVM SWITCH
    •  
  • Használt
    •  
  • Részegység
    •  
  • Nyomt., Szken. kiegészítő
    •  
  • Hálózat
    •  
  • Fotó, Videó
    •  
  • Noteb., Tabl. kiegészítő
    •  
  • Drón
    •  
  • Apple iPhone
    •  
  • Világítástechnika
    •  
  • Megjelenítő kiegészítők
    •  
  • Bluetooth eszköz
    •  
  • TV-monitor
    •  
  • Háztartási gépek
    •  
  • Egyfunkciós
    •  
  • Popcorn készítő
    •  
  • Mobiltelefon és Tartozék
    •  
  • Apple notebook kiegészítő
    •  
  • BILLENTYŰZET
  • SZÁMÍTÓGÉPES PROGRAM
    •  
  • Nyomtató kellék
    •  
  • BRAND PC
  • AKCIÓS/ LEÉRTÉKELT
Figyelem!

A webshop árak, csak az interneten keresztül rendelt termékekre vonatkoznak!

Facebook
Hírlevél
TOP Termékek
Termékajánló
Szűrés
Gyártó
Gyártói cikkszám
Garancia
Látogató Számláló
1
2
4
0
2
3
0
Fizetési megoldás
Termék Részletek


Tp-Link Switch Gigabit Managed JetStream 24+4sfp port - T2600G-28TS (TL-SG3424) (T2600G-28TS(TL-SG3424))

Tp-Link Switch Gigabit Managed JetStream 24+4sfp port - T2600G-28TS (TL-SG3424) (T2600G-28TS(TL-SG3424))

-9%
Termék ára (27% ÁFA-t tartalmaz)
67 500 Ft
Webshop ár: 61 650 Ft61650
Cikkszám
E_T2600G28TS
Megosztom
Funkciók
Rövid leírás a termékről
24+4port Gigabit Managed Switch, 24 10/100/1000 Mbps RJ45 port, 4 1000 Mbps SFP
A termék tulajdonságai
Gyártó: TP-Link
Típus: Switch
Részletes specifikáció: Termék gyártói oldala

JetStream 24 portos gigabites L2 vezérelhető switch 4 db SFP lehetőséggel T2600G-28TS (TL-SG3424)

  • Gigabites csatlakozás minden porton, teljes adatátviteli sebességet nyújtva
  • L2+ funkció - Statikus routing, segíti a belső forgalmi útvonalat a hálózati erőforrások hatékonyabb felhasználása érdekében
  • IP-MAC-Port összekapcsolás, ACL, Port biztonság, DoS elleni védelem, Storm felügyeletl, DHCP Snooping, 802.1X engedélyezés és Radius kínál erős biztonsági stratégiákat
  • L2/L3/L4 QoS és az IGMP-snooping a hang- és videó alkalmazások forgalmát optimalizálja
  • IPv6 támogatás kettős IPv4 / IPv6 stack, MLD-snooping, IPv6 felderítés
  • WEB/CLI vezérlési mód (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON és kettős megjelenítés nagyszámú vezérlési jellemzőket kínál
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Csatlakozók 24 db 10/100/1000Mbps RJ45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 db 1000 Mbps SFP csatlakozó
1 db RJ-45 konzol csatlakozó
1 db micro USB konzol csatlakozó
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel
(Max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.32 x 8.7.2 x 1.73 in.)
Energiafelvétel Maximum: 19,15W (220V/50Hz)
Szállítási Idő
1 munkanap
Szállítási Költség
1490 Ft
Gyártó
TP-LINK
Gyártó
TP-LINK
Gyártói cikkszám
T2600G-28TS(TL-SG3424)
Garancia
36 hónap

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről
Webáruház készítés