Új jelszó kérése
Kategóriák
Tanúsítvány
Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz
Kategóriák
Figyelem!

A webshop árak, csak az interneten keresztül rendelt termékekre vonatkoznak!

Facebook
Hírlevél
TOP termékek
Termékajánló
Szűrés
Gyártó
Gyártói cikkszám
Garancia
Látogató számláló
1
2
7
8
6
4
5
Fizetési megoldás
Termék részletek


Tp-Link Switch Gigabit Managed 16+2sfp port - TL-SG3216 (TL-SG3216)

Tp-Link Switch Gigabit Managed 16+2sfp port - TL-SG3216 (TL-SG3216)

-9%
Termék ára (27% ÁFA-t tartalmaz)
52 300 Ft
Webshop ár: 47 840 Ft47840
Hitelkalkulátor
Cikkszám
E_TL-SG3216
Megosztom
Funkciók
Tömeg
4,034 kg/db
Rövid leírás a termékről
16 10/100/1000Mbps Rj45 port + 2 100/1000Mbps SFP
A termék tulajdonságai
Gyártó: TP-Link
Típus: Switch
Részletes specifikáció: Termék gyártói oldala

JetStream 16 portos gigabites L2 vezérelhető switch 2 db kombó SFP csatlakozóval TL-SG3216

  • IP-MAC-Port-VID összekapcsolás, ACL, Port biztonság, DOS elleni védelem, Storm felügyelet, DHCP- Snooping, 802.1x hitelesítés és rádiusz nyújt sokrétű biztonsági lehetőséget
  • L2/L3/L4 QoS és az IGMP-snooping a hang- és videó alkalmazások forgalmát optimalizálja
  • WEB/CLI vezérlési mód, SNMP, RMON nagyszámú vezérlési jellemzőket kínál
Hardver jellemzők
Szabványok és protokollok IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Csatlakozások 16 db 10/100/1000Mbps RJ-45 csatlakozó
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 db kombó 100/1000 Mbps SFP csatlakozó
1 db konzol port
Hálózati összeköttetés 10BASE-T: UTP 3, 4, 5 kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-TX/1000BASE-T: UTP 5, 5e vagy magasabb kategóriájú kábel (Max. 100 m)
100BASE-X: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Ventilátorok száma Ventilátor nélküli
Hálózati tápegység 100~240VAC, 50/60Hz
Energiafelvétel Maximum: 14,7 W (220V/50Hz)
Méretek (Sz x Mé x Ma) 440 x 220 x 44 mm (17.32 x 8.7 x 1.73 in.)
Szállítási Idő
1 munkanap
Szállítási Költség
1590 Ft
Gyártó
TP-LINK
Gyártó
TP-LINK
Gyártói cikkszám
TL-SG3216
Garancia
36 hónap

Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről
Webáruház készítés